Семенова Л.В.

“Сімейне право України”

Сім’я в житті кожної людини відіграє особливу роль; сім’я – це те місце, де ти справжній, де не треба носити масок, де тебе люблять не за щось, а просто за те, що ти є. Кожен колись приходить до нового етапу свого життя – створення сім’ї. Ми продовжуємо жити у власних  дітях, ми з першого дня появи їх на світ починаємо вкладати в них, як у порожню чашу, все найкраще, що маємо і на що здатні, щоб колись та чаша розлилася і на майбутні покоління.

27 лютого 2019 року студенти 11 медсестринської групи мали таку нагоду зануритись в море правових норм, зіткнутися зі складними життєвими ситуаціями і взяти на себе відповідальність в їх вирішенні на відкритому семінарському занятті «Сімейне право України», який провела викладач правознавства Семенова Л.В.

Студенти продемонстрували здобуті знання в царині сімейного права у формі сучасних методичних прийомів та методів, працюючи індивідуально, в парах та по групах.  Визначили що таке сім’я та шлюб з точки зору права, пояснили важливість гарантування права людини на створення сім’ї, опрацювали на прикладах згідно зі змістом Сімейного Кодексу України процедури укладання та припинення шлюбу, життєдіяльності сім’ї, особливо в питанні майнових та немайнових прав подружжя, батьків та дітей.

Активність, повне розуміння правових норм, чіткі, логічні відповіді та навички, набуті на семінарі стануть запорукою серйозного ставлення до свого майбутнього. Є впевненість, що молодь з повагою відноситься до своєї сім’ї, і в  майбутньому будуватиме сімейні відносини відповідно до закону, який захищає сім’ю.