День медичного працівника

14.06.2019

Студенти Генічеського медичного училища провели святковий концерт «Медик – одна з найгуманніших професій на землі» до Дня медичного працівника. Активну участь взяли студенти відділень «Сестринська справа» і «Лікувальна справа».

Директор Піжук Л.С. оголосила училищний наказ про нагородження викладачів, співробітників:

за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток навчального закладу: Хоменко Олену Олександрівну – викладача латинської мови; Бойко Зінаїду Михайлівну – викладача акушерства і гінекології; Одинець Марину В’ячеславівну – завідуючу відділеннями.

В номінаціях  «Кращий голова  П(Ц)К»  Рогозіну Ольгу Петрівну і «Молоде покоління викладачів» Мещерякову Юлію Вікторівну – викладача основ медсестринства; «Найкращий викладач – клініцист  за результатами опитування студентів» – Загородня Олена Василівна – викладач гінекології і акушерства; «Найкращий викладач гуманітарно – економічної та науково природничої підготовки за результатами опитування студентів» –  Бєлан  Світлана Миколаївна – викладач фармакології.

За зразкове виконання службових обов’язків:

–  Маркову Олену Вікторівну – головного бухгалтера ГМУ

– Щабельник Раїсу Іванівну – чергову гуртожитку

– Дурасова Сергія Михайловича – двірника

– Федоренко Володимира Петровича – робітника з  обслуговування будівель

– Верніковську Лідію Леонідівну – прибиральницю

– Грекову Анну Миколаївну заступника директора з навчально – виховної роботи за вагомий внесок у розвиток внутрішньої системи якості освіти закладу

– Омельяненко Тетяну Сергіївну за активну роботу зі слабозорими студентами

– Семенову Любов Василівну – за активну роботу з профорієнтаційної роботи

– Антропова Юрія Івановича – керівника гуртка з хірургії за І місце в конкурсі науково – дослідних робіт студентів – гуртківців

– Солоп Ольгу Володимирівну – керівника гуртка з анатомії і фізіології за І місце в конкурсі науково – дослідних  робіт студентів – гуртківців

– Кохановську Тамару Іванівну – викладача терапевтичних дисциплін за оснащення кабінету дерматології та венерології

– Бугаєнко Наталю Вікторівну – викладача масажу, мед реабілітації, за підготовку студентів до майстер – класів в рамках профорієнтаційної роботи

– Добролюбову Ларису Миколаївну – помічника директора з виховної роботи, за підготовку та І місце у І етапі  Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

– Гнип Валентину Василівну – бухгалтера І категорії, за багаторічну  сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків

– Зауліну Оксану Ярославівну – інспектора з кадрів, за зразкове виконання службових обов’язків

– Базюк Ларису Василівну за зразкове виконання службових обов’язків

– Самойленко Олену Вікторівну – секретаря – друкарку директора, за сумлінну працю, професіоналізм

– Ханіну Світлану Анатоліївну – чергову гуртожитку за сумлінну працю

– Кідалову Олену Олександрівну– чергову гуртожитку за сумлінну працю

– Назаренко Тетяну Іванівну– чергову гуртожитку за сумлінну працю

– Півоварова Василя Олександровича – робітника з обслуговування будівель за сумлінну працю.

Студенти 21 та 31  фельдшерських груп привітали гумористичними мініатюрами; 11, 21 медсестринські – запальними танцювальними номерами.

Дивовижними були вокалісти: Кот Тетяна, Петриченко Наталія, Заворочай Марія, Марченко Марина. До них приєдналися студенти спеціалізації «Сестринська справа» сестра медична з масажу: Ягодка Артем, Лопухов Анатолій, Гнатів Тарас.

Наші майбутні медики настільки душевно виконали номери художньої самодіяльності, що надихнули весь зал, котрий невгамовно аплодував.

На землі безліч професій, проте медичний працівник завжди буде найпочеснішою, бо з ними квітне держава. На варті здоров’я – завжди завзято. ШАНА Й УКЛІН ЛЮДЯМ В БІЛИХ ХАЛАТАХ!